Další služby

Jelikož jsme nadšení z aut, rozhodli jsme přidat služby transferů pro naše stálé klienty, ale j nové


MkPrime nabízí klientům po celé Praze u a v okolních oblastech kvalitní dopravní služby. Skvělé služby začínají skvělými lidmi a skutečnými zkušenostmi, proto se tolik věnujeme výběru těch nejlepších lidí, kteří se připojí k našemu týmu. Vždy budete mít řidiče, který zná přesnost, bezpečnou jízdu a zákaznický servis uvnitř i vně. Naším cílem je nejen splnit vaše požadavky, ale také překonat vaše očekávání.

Pronájem vozu

Nabízíme možnost krátkodobého a dlouhodobého pronajmu auta. Cenu už zahrnují povinní ručení a havarijní pojištění.

Transfery z/na letiště do/z centra Prahy

Poskytujeme přepravu na letiště z vašeho hotelu, kanceláře, apartmánu nebo z odkud bude zapotřebí. Také potkáme Vás s tabuli s vašim jménem na letišti, zajistíme přepravu kamkoli v pohodli, bezpečně a včas.

Přeprava během svatby

Prožijeme s Vámi tou nejšťastnější chvílí.Zajistíme přepravu pro Váši svatbu.Postaráme, aby vše bylo naprosto ideální, abyste neměli žádné starosti a užívaly si.

.

Osobní přeprava po Praze a České republice

S námi poznáte skutečnu krasu a ohromující zázraky české země. Ledovcová jezera na Šumavě, Pančavský vodopád, Skalní most Pravčické brány. Obdivujte s na mí. Je zřejmé, to na Vás nechá dojem. A my Vám s tím pomůžeme kvalitními službami

Cesty s řidičem

Cesty ne vždy musí být fyzické náročné. Náš zkušený řidič Vám rád pomůže s zavazadly. Ušetříte tím čas, nasedněté si do auta a bude obdivovat krasu české země, zatímco náš řidič odveze Vás na důležité setkání, během pracovní cesty nebo na jednání s vaším obchodním partnerem.